Om oss

Det skal være lett for deg å holde oversikt

Vi er opptatt av at du skal ha full kontroll over regnskapet ditt. Som autorisert regnskapsfører er vårt viktigste arbeid å sørge for at regnskapet ditt er korrekt, og føres etter gjeldende lover og regler. Vi drives av å gjøre andre bedre.

Det skal være lett for deg å holde oversikt

Vi er opptatt av at du skal ha full kontroll over regnskapet ditt. Som autorisert regnskapsfører er vårt viktigste arbeid å sørge for at regnskapet ditt er korrekt, og føres etter gjeldende lover og regler. Vi drives av å gjøre andre bedre.

Digitalt regnskap

Et digitalt regnskap føres fortløpende, slik at du ikke må vente en hel måned eller termin for å se resultatet. Vi bruker det skybaserte økonomisystemet Tripletex, som kan integreres med andre systemer etter behov.

Kvalitetstjenester til en lavere kostnad

Vi vil at du skal lykkes. Derfor er dine behov det viktigste for oss. Vi er et personlig og moderne regnskapsbyrå som tar vare på dine interesser, trygt og effektivt. Líf Accounting er en del av Líf by NX, et kompetansehus innen webutvikling, markedsføring, booking, software-systemer og regnskap.

Kvalitetstjenester til en lavere kostnad

Vi vil at du skal lykkes. Derfor er dine behov det viktigste for oss. Vi er et personlig og moderne regnskapsbyrå som tar vare på dine interesser, trygt og effektivt. Líf Accounting er en del av Líf by NX, et kompetansehus innen webutvikling, markedsføring, booking, software-systemer og regnskap.

Fremtidsrettet drift

Vi kan levere flere tjenester enn en tradisjonell regnskapsfører. Som en del av Líf by NX bistår vi deg med råd og hjelp innen digitalisering, i tillegg til våre regnskapstjenester.

Vi tar oss av regnskapsrotet.

Ansatte

Líf Accounting

Clara T. Yttergård

Daglig leder
Telefon: 993 91 881
E-post: clara@lif-accounting.no

Clara har flere års erfaring fra revisjon, kontroll og regnskap mot små og mellomstore selskaper.

Aleksander Leonhardsen

Regnskapsmedarbeider
Telefon: 971 11 741
E-post: aleksander@lif-accounting.no

Aleksander er i ferd med å fullføre en bachelorgrad i økonomi. Han er sterkt opptatt av digitalisering.

Marielle Laila Hansen

Regnskapsmedarbeider
Telefon: 410 09 575
E-post: marielle@lif-accounting.no

Marielle fullfører en bachelorgrad innen økonomi. Hun har og en grad i medie- og dokumentasjonsvitenskap.

Andreas Grünbaum

Regnskapsmedarbeider
Telefon: 975 86 384
E-post: andreas@lif-accounting.no

Andreas har erfaring som controller fra hotell og reiseliv. Han er spesielt interessert i økonomistyring.

Lise Iversen

Regnskapsmedarbeider
Telefon: 920 88 907
E-post: lise@lif-accounting.no

Clara T. Yttergård

Daglig leder
Telefon: 993 91 881
E-post: clara@lif-accounting.no

Clara har flere års erfaring fra revisjon, kontroll og regnskap mot små og mellomstore selskaper.

Aleksander Leonhardsen

Regnskapsmedarbeider
Telefon: 971 11 741
E-post: aleksander@lif-accounting.no

Aleksander er i ferd med å fullføre en bachelorgrad i økonomi. Han er sterkt opptatt av digitalisering.

Marielle Laila Hansen

Regnskapsmedarbeider
Telefon: 410 09 575
E-post: marielle@lif-accounting.no

Marielle fullfører en bachelorgrad innen økonomi. Hun har og en grad i medie- og dokumentasjonsvitenskap.

Andreas Grünbaum

Regnskapsmedarbeider
Telefon: 975 86 384
E-post: andreas@lif-accounting.no

Andreas har erfaring som controller fra hotell og reiseliv. Han er spesielt interessert i økonomistyring.

Lise Iversen

Regnskapsmedarbeider
Telefon: 920 88 907
E-post: lise@lif-accounting.no

Líf by NX

Avdeling Tromsø

Wiggo Yttergård

Daglig leder
Telefon: 450 80 595
E-post: wiggo@lifbynx.no

Espen Renø Svendsen

Byråleder
Telefon: 913 08 022
E-post: espen@lifbynx.no

Aleksander Sørensen

Salgssjef
Telefon: 913 99 491
E-post: alex@lifbynx.no

Øystein Prytz

Booking
Telefon: 479 14 574
E-post: oystein@lifbynx.no

Tom-Frode Novik

Rådgiver
Telefon: 936 91  807
E-post: tom@lifbynx.no

Charlotte Lockert

Rådgiver
Telefon: 981 30 870
E-post: charlotte@lifbynx.no

Simon Baradziej

Utvikler
Telefon: 465 37 373
E-post: simon@lifbynx.no

Mats Fjellheim

Webdesigner
Telefon: 909 80 734
E-post: mats@lifbynx.no

Ulrik Vatle Jensen

Grafisk designer
Telefon: 412 46 482
E-post: ulrik@lifbynx.no

Ida J. Sørensen

Tekstforfatter
Telefon: 976 38 285
E-post: ida@lifbynx.no

Eirin Bjørnstad

Tekstforfatter
Telefon: 415 15 685
E-post: eirin@lifbynx.no

Wiggo Yttergård

Daglig leder
Telefon: 450 80 595
E-post: wiggo@lifbynx.no

Espen Renø Svendsen

Byråleder
Telefon: 913 08 022
E-post: espen@lifbynx.no

Aleksander Sørensen

Salgssjef
Telefon: 913 99 491
E-post: alex@lifbynx.no

Øystein Prytz

Booking
Telefon: 479 14 574
E-post: oystein@lifbynx.no

Tom-Frode Novik

Rådgiver
Telefon: 936 91  807
E-post: tom@lifbynx.no

Charlotte Lockert

Rådgiver
Telefon: 981 30 870
E-post: charlotte@lifbynx.no

Simon Baradziej

Utvikler
Telefon: 465 37 373
E-post: simon@lifbynx.no

Mats Fjellheim

Webdesigner
Telefon: 909 80 734
E-post: mats@lifbynx.no

Ulrik Vatle Jensen

Grafisk designer
Telefon: 412 46 482
E-post: ulrik@lifbynx.no

Ida J. Sørensen

Tekstforfatter
Telefon: 976 38 285
E-post: ida@lifbynx.no

Eirin Bjørnstad

Tekstforfatter
Telefon: 415 15 685
E-post: eirin@lifbynx.no

Líf by NX

Avdeling Stavanger

Melinda Nasr

Markedssjef
Telefon: 970 95 470
E-post: melinda@lifbynx.no

Isabell Casanovas

Salgssjef
Telefon: 995 12 164
E-post: isabell@lifbynx.no

Andrea Faith Røed

Salg og marked
Telefon: 464 31 644
E-post: andrea@lifbynx.no

Irene Granum Aase

Teamleder innesalg
Telefon: 917 17 210
E-post: irene@lifbynx.no

Henriette Espedal

Booking og innesalg
Telefon: 482 96 843
E-post: henriette@lifbynx.no

Ida Severinsen

Innholdsprodusent
Telefon: 464 18 848
E-post: ida.severinsen@lifbynx.no

Líf by NX

Avdeling Oslo

Frederik Amundsen

Rådgiver og webredaktør
Telefon: 930 02 383
E-post: frederik@lifbynx.no

Vil du ha regnskapstjenester til en god pris?